top of page

AROMACADEMY

Minu, kui aroomiterapeudi, käest küsitakse tihti, et te siis ravite õlidega?

Vastan nii: inimesi võib ravida kõigega, aga terveks saavad nad ainult ise, mina saan toetada ja juhendada nende tervenemise teekonda. Ma lihtsalt aitan neil aru saada mis neid haigeks tegi ja milleks nad haigeks jäid. Aroomid aitavad paremini ja ausamalt rääkida, tõde näha ja sellega tegeleda ning kõigega paremini hakkama saada...

Olles hariduselt bio- ja toidukeemik ning lisanud paarikümne aasta jooksul põhjalikud teadmised ja praktika inimkeha toimimisest, nii keha kui meele tasandil, leian lahendused ja vastused ikka ja jälle emakese Looduse käest.

Aga kust siis veel? Taimetarkus on mind paelunud juba lapsepõlvest, vanaema rääkis ju lausa imelugusid võluteest ja nõiarohust ning tervendavatest kompressidest. Tänapäeval on taimetarkuse nimi herbalistika ning aroomiteraapia on selle üks osa.

Samas on aroomiteraapia nüüd ka psühholoogia osa, ehk aroomipsühholoogia ja olfaktoteraapia. Need on teadused, mis kodeerivad lahti sinu sisemise jõujaama ja väe ning muudavad su elu selliseks nagu sa elada tahad!

RIINA ODNENKO, AROMACADEMY 

AROOMIKLEIDIKE

Tule ja tee tutvust oma SiseMinaga – just selse Minaga, kes teab vastuseid valukohtadele ja kes oskab valukohtades Minaks ehk iseennast mitte kaotada. pigem leida. Ja leida see päris jõud ja päris vägi, mis sellest kohast välja toob ja ka edasi viib!

Testimise tulemusena koostame sulle lõhnasegu, mis toetab sind sinu „uue mina“ teekonnal. Ja saad selle veel imelises võlupudelis kaasa võtta!

Ja mine tea, mis kõike veel selles maagilises ruumis juhtuma hakkab.....

Kas sa tead mis on sinu sisemine ressurss? Ja kas sa tead, et võid olla võimeline mägesid liigutama lausa sõrmenipsuga...Sest see vägi on sinus sees olemas, lihtalt igapäevased mured, stress ja pidev orav-rattas sebimine justkui vähekaupa laristab selle magic-poweri ära. No mis vähekaupa, vahest tuleb isegi väge võlgu võtta.
Sa võid öelda, et sa pead palju tegema ja sul palju kohustusi. Nõus.


Sa võid arvata, et sul on kõik esmaolulise tähtsuge. Siin ma juba päris nõus pole.
Sa võid rääkida, et proovid olla kõiges parim. See teekond on mul tehtud, ei saa ega usu.

Mida aga saab, on see, et kaardistad ära kõige aktuaalsema prioriteedi, kõige suurema augu, kuhu magic-power kaob ja siis leida augu-tekitajad ning materjal selle lappimiseks...
No kui minu allegooriad või see võrdlusjutt läks veidi üle võlli, siis lihtsamini öeldes: aroomidiagnostika määrab ära kõige ausamal ja meeldivamal moes sinu kõige põletavama probleemi ning annab vihjeid kuidas seda lahendada. Ja sellesse ma usun! Toimib!

Tule kohale ja pane see vägev looduse-tööriist enda hüvanguks tööle!

Tegu on olfaktoteraapia, ehk lõhnaravi, ühe olulise tööriistaga, mis ühendab psühholoogia ja aroomiteraapia põhimõtteid. Testimise käigus on võimalik selgitada välja kõige aktuaalsem ning tegelik probleem, kaardistada selle ulatus ja põhjused ning leida sobiv lahendus. Kuna haistmine on vanim meel, mis suhtleb otse alateadvusega, saab lõhnade abil tõesed vastused nii isiksuse, olukorra kui ka tervise seisundi kohta.

Haistmismeel on seotud meie emotsionaalse mälugu, ehk limbilise ajuga, mis mõjutab meie tundeid, reaktsioone, hormoonide talitust ning läbi selle põhimõtteliselt kogu keha ja olemist.

Hingates sisse aroome me taasloome need seisundid ja võimed, mis aitavad hetkeseisu muuta – leevendada stressi ja depressiooni, parandada meeleolu ning isegi saada justkui lisajõudu mõne keerulisema probleemi lahendamiseks. Testimise tulemusena võib koostada vastava lõhnasegu, mis toetab inimest tema „uue mina“ teekonnal.

11062b_6fa9057b62b84b9599b8d7f2ae7cfc64~mv2_edited_edited.jpg

AROOMIRÄNNAKUD

See on töötuba 5-6 eeterliku õli tunnetamisega ning tegu on keha ja meelte peegelduste ja resoneerimiste lugemisega. Aroomid toimetavad meie keha alateadvusega ning aitavad meil kuulda seda, mida keha räägib ning mida meeled alateadvuses tegelikult tajuvad.

 

AROOMIRÄNNAK ON AUS DIALOOG ISEENDAGA, SAAMAKS VASTUSEID „MIKS“ JA „MILLEKS“.

 

Aroomide nuusutamisel on kaasatud meie keha vanimad (loe: ausamad) struktuurid ja kui me teadlikult proovime teinekord valetada ja/või luua illusioone ning teeme seda mitte sellepärast, et oleme paadunud valetajad, vaid sellepärast, et tahame valu eest pageda või peitu minna.

See on inimlik ja see on loomulik, kuid kaua ja pikalt seda teha ei saa, kuna keha ei luba.

Keha ei luba seepärast, et põgenemine ja peitupugemine käib emotsioonide allasurumise või vältimise arvelt. Kuhu peidame? Kehasse! Ja keha pole põhjatu...

 

Läbielamata emotsioonid on nagu lõpuni vaatamata film.

Kui valu ei leia vastust ja lahendust, protsess jätkub! Me sikutame neid emotsioone, kuni vastus on leitud. Sest teadvus tahab lõpetatust, et rahu saada.

 

Nii me siis võtamega aroomide abil selle dekodeerimise ette, rühmatööna ja peegeldustega. See on juhitud rännak ning vajadusel saab osaleja individuaalset abi.

 

Rännaku osalejate arv on kuni 7 inimest.

Screen Shot 2022-09-29 at 07.52.24.png
bottom of page