top of page
aromatouch.jpg

AROMATOUCH MASSAAŽ /AROOMIPUUDUTUS

Ilu ja tervis doTerra teraupeetiliste õlidega

AromaTouch™ ehk AroomiPuudutus on dōTERRA looduslike teraapiliste õlide peale kandmine kindla meetodi abil. Tegemist on ainulaadse õliteraapiaga, kus kantakse kindlate liigutustega ja kindla järjestusega 8 erinevat õli seljale ja talla alla ning tulemuseks on sügav füüsiline ja vaimne lõõgastus.

Massaaž taastab keha homöostaasi, ehk keha füsioloogilist tasakaalu ja oluliste näitajate püsimist teatud normi piires, stressi ja põletikulisi protsesse ning tugevdab immuunsüsteemi ja üldist vastupanuvõimet Lisaks tõstab massaaz meeleolu ja energeetilist heaolutunnet.

AromaTouch teeb kehale ja vaimule tõelise restardi.

Paljud kogevad peale protseduuri tõelist lõõgastust, mis  tundub kui nädalane puhkus, probleemid ei tundu enam ületamatud, stress on haihtunud ja elu taas elamist väärt,

Massaazis kasutatakse kaheksat erinevat eeterlikku õli (sh 4 õlisegu ja 4 puhast õli) mille mõju organismile on puhastav ja lõdvestav.

  • Balance õlisegu ja Lavendel – need kaks esimest õli maandavad stressi

  • Melaleuca (teepuuõli) ja OnGuard õlisegu – teine ja kolmas õli toetavad immuunsüsteemi

  • Aroma Touch õlisegu ja DeepBlue õlisegu – leevendavad põletikke ja valusid

  • Metsik apelsin ja Piparmünt  – massaazi lõpetab mõnusalt ergastav kombo, taastades keha homöostaasi

Massaaziseanss kestab kuni 1h.

AromaTouch massaaz on suurepärane võimalus teha esimene tutvus eeterlike õlidega, samuti on see igati armas kingitus nii iseendale kui lähedasele.

​TÄHELEPANU:

  • Kui sa oled mõne eeterliku õli suhtes allergiline, saame selle konkreetse õli AromaTouch tehnikas vahele jätta või vahetada.

  • Piparmündi eeterlik õli võib vähendada rinnapiima hulka. Seetõttu võiks seda vältida nii imetamise ajal kui juba raseduse viimase kolme kuu jooksul.

  • Massaazi ei soovitata inimesele, kes kasutab ravimit Warfarin.

Massaazi teevad AromaTouch’i sertifitseeritud terapeudid.

bottom of page