top of page

AROOMIRÄNNAKUD

aromatherapy_1 copy 2.jpeg

See on töötuba 5-6 eeterliku õli tunnetamisega ning tegu on keha ja meelte peegelduste ja resoneerimiste lugemisega. Aroomid toimetavad meie keha alateadvusega ning aitavad meil kuulda seda, mida keha räägib ning mida meeled alateadvuses tegelikult tajuvad.

 

AROOMIRÄNNAK ON AUS DIALOOG ISEENDAGA, SAAMAKS VASTUSEID „MIKS“ JA „MILLEKS“.

AROOMIRÄNNAKUD NOVEMBRIS 2022:Temaatilised rännakud "Minu tugevused, piirangud ning tasakaalupunkt"

Teadlik ja juhitud rännak-sisekaemus ning aus dialoog oma kehaga. Personaalne soovitus-ankurdus koos 4-nädalase tegevuskavaga. Kestvus ca 3 h, vajadused individuaalne assisteerimine ka grupitöö sees.

Aroomide nuusutamisel on kaasatud meie keha vanimad (loe: ausamad) struktuurid ja kui me teadlikult proovime teinekord valetada ja/või luua illusioone ning teeme seda mitte sellepärast, et oleme paadunud valetajad, vaid sellepärast, et tahame valu eest pageda või peitu minna.

See on inimlik ja see on loomulik, kuid kaua ja pikalt seda teha ei saa, kuna keha ei luba.

Keha ei luba seepärast, et põgenemine ja peitupugemine käib emotsioonide allasurumise või vältimise arvelt. Kuhu peidame? Kehasse! Ja keha pole põhjatu...

 

Läbielamata emotsioonid on nagu lõpuni vaatamata film.

Kui valu ei leia vastust ja lahendust, protsess jätkub! Me sikutame neid emotsioone, kuni vastus on leitud. Sest teadvus tahab lõpetatust,

et rahu saada.

 

Nii me siis võtamega aroomide abil selle dekodeerimise ette, rühmatööna ja peegeldustega. See on juhitud rännak ning vajadusel saab osaleja individuaalset abi.

Kui julged maha jätta kõik, mis tuttav ja lohutav, mis võib olla nii materiaalne, kui ka emotsionaalne. Võtad väliselt või sisemiselt ette tõeotsimise rännaku. Ja kui oled kõiki juhtuvat valmis vihjena võtma..

Ja kui oled valmis tunnistama neid kohti, Siis ei varjata tõde sinu eest... Kõnnime üheskoos parem Mina suunas.

 

Rännaku osalejate arv on 7 kuni 10 inimest.Osalustasu:
online-rännak 69€ / tööõlid tulevad suletud pakis (pimetestina)
kogemuslik kohapeal rännak 79€ / "tööõli" saab kaasa.

Pane koht kinni – kirjuta kehatuba16@gmail.com

bottom of page