top of page
GinaLivy_1240x668.jpg

100% NATURE KEHAMÄHISED

100% looduslike bioaktiivsete toimeainetega ja eeterlike õlide ekstraktiga immutatud puuvillased kehamähised on kehavormi korrigeerimise ja keha seisundi parandamise uudne  ja tõhus lahendus.

LOODUSLIKE TOIMEAINETE JA EETERLIKE ÕLIDEGA KEHAMÄHISED:

Erinevate toimeainete kombinatsioonide toime:

  • Parandavad kogu keha vereringet, sh mikrovereringet

  • Stimuleerivad ainevahetust, sh rakuvoolavus (rakumembraani läbilaskevõime)

  • Käivitavad ja toetavad rasvapõletust

  • Aitavad väljutada ainevahetuse jääkaineid

  • Aitavad peatada põletikulisi protsesse

  • Vähendavad tselluliidiilmingud ja turseid

  • Aitavad väljutada liigset vedelikku

  • Parandavad naha struktuuri, toonust ja elastsust

Mähised on aktiivse toimega, toimides veel mitu tundi peale protseduuri ja aidates kaasa sügavamale toimele.  Mähised sobivad hästi massaažikuuride puhul, füsioteraapias ja koduseks kasutamiseks.

Tänapäeva biokeemia on teinud kehamähistest tõelise loodusliku relva tselluliidi ja liigsete kilodega võitlemiseks.

Skemaatiliselt näeb see välja nii: eeterlike õlide ja bioaktiivsete ainetega immutatud kehamähised mõjuvad nahapinna ärritajatena, mis paneb vereringe kiiremini tööle, et tarnida rohkem verd "kriisikodesse". Suurem veremaht surutakse läbi kõikide veresoonte ja kapilaaride, parandades seeläbi ka mik­ro­ve­re­rin­get. Erinevad kehamähised parandavad vereringet rakutasandil ning teevad seda kehale loomulikul viisil – keha reageerib täpselt niipalju, milleks on ta võimeline just "siin ja praegu" seisundis.

Kuna tegu on loodusliku lahendusga, siis vereringe saab just sellise stiimuli, milleks keha on võimeline antud hetkel ja antud seisundis – ei mingit ülekoormust ega ülevõimete pingutust. Sed tagavad vaid looduslikud toimeained kehamähiste koostises.

Kehamähiste valikul on just seepärast oluline jälgida, et need ei sisaldaks peale looduslike komponentide midagi muud – ei mingeid PEG-ühendeid, glütseriini ja etanooli, mis võivad tervisele kahjulikult mõjuda.


 Mähiste kasutamisel on soovituslik teha protseduurid kuurina, toime on veelgi tõhusam kombineerituna koos lümfi- või muu massaažiga. Peale protseduuri (olenevalt keha suurusest) võib mõõtude vähenemine olla kuni - 4 cm. Saadaval on seitse erinevat mähist ja salendav termovõie.

KEHAMÄHISTE EETERLIKUD ÕLID

GREIP: puhastab keha, nahka ja vaimu, Mõjub suurepäraselt ainevahetusele, põletab rasva, väljutab vett ning aitab vähendada tselluliiti. On leevenduseks valutavate liigeste ja lihaste puhul.


PIPARMÜNT: parandab naha tekstuuri, vereringet ja seedimist, tugevdab immuunsüsteemi. Näiteks on leitud, et piparmündiõli nuusutamine aitab kaalu langetada.


SIDRUN: aitab väljutada organismist jääkaineid, toetab immuun- ja närvisüsteemi, osaleb vere- ja lümfiringe puhastamises.


MAGUS APELSIN: aitab väljutada organismist jääkaineid, värskendades nahka; sobib vananevale nahale, sest soodustab kollageeni teket; rahustava ning  soojendava toime tõttu aitab depressiooni ja närvipinge vastu.

Loob hea tuju ning tekitab õnnetunde.


SANDLIPUU: soodustab siledama ja tervislikuma naha väljanägemist, vähendab naha ebatasasusi. Meeleolu võimendaja. Kasutatakse sageli meditatsioonides tema maandava ja tujutõstva omaduse tõttu.


JASMIIN: seda nimetatakse positiivse enesetunde loojaks ja meeleolu parandajaks. Sügavalt lõõgastav toime ja aitab vähendada viha, ärevust, masendust ning ükskõiksust. Jasmiin sobib igasuguste psühhosomaatiliste olukordade leevendajana ning mõjub hästi respiratoorsete vaevuste korral.

Toidab ja kaitseb nahka.


ROSMARIIN: parandab naha seisundit, stimuleerib rakkude uuenemist, soodustab jääkainete väljutamist, leevendab lihasvalu, normaliseerib sapieritumist ja soolestiku tööd.


OREGANO:  soodustab jääkainete väljutamist ja rasvapõletust, puhastab keha ja vaimu ning stimuleerib soolestiku tööd.


SALVEI: tasakaalustab hormoone, lõõgastava ja rahustava toimega, suubab leevendada närvipinget ja tõstab tuju.

bottom of page