AROMATHEKA

AROOMITUBA JA AROOMITERAAPIA

Siin on juttu looduslikest ja loomulikest lahendustest, mis aitavad leida ja hoida emotsionaalset tasakaalu ja tervist igapäevaelus. Koos eeterlike õlidega.
Koos kliinilise aroomiterapeudi ja biokeemiku Riina Odnenkoga.

 

MIKS EETERLIKUD ÕLID?

Sest nad on taimede nektar, mis loodud toetama ja hoidma taimi, kaitstes neid kahjulike mõjude eest ja aidates jääda ellu, suhelda ja paljuneda. Ehk saama neid samu asju, mida meil, inimestel vaja läheb. Teiseks, eeterlikel õlidel üks eriti imeline omadus – nende lõhnamolekulid pääsevad meie keha lõhnaretseptorite kaudu oste kesknärvisüsteemiga koostööd tegema, ilma et nad läbiks meie teadvuse “hinnangute süsteemi”, ehk filtreid – just nii, nagu loodus oli selle tööriista loonud, just sellisena läheb ta meie keha katki läinud osasid putitama.

30. juuni

TAGASI MUGAVUSTSOONI: AROOMIPSÜHHOLOOGIA IMELINE MAAILM

Tervise õpituba looduslikest ja loomulikest lahendustest, mis aitavad leida ja hoida emotsionaalset tasakaalu ja tervist igapäevaelus. Tihti kuuleme üleskutseid, et muutuseks on vaja oma mugavustsoonist välja tulla. Kas tõesti? Mitte mingil juhul! Vastupidi, tuleb leida see igati enda mõõtu ja sisuga mugavustsoon, mille sees sa tahad olla ja tegutseda,

VIIMSI HUVIKESKUSES

ONLINE-KURSUS

BIOHÄKKIMINE: TEEKOND PAREMA ISEENDANI

Me räägime lahti kuidas keha tegelikult toimib: miks me reageeime üle või jätame ohud märkamata, miks keha hoiab kinni vett, miks keharasv ei kahane ning miks tselluliit ära ei kao. Miks on nii, et parima saavutuse korral läheb rõõmutunna kaotsi? Miks me muretseme või kurvastame? Miks me oleme haiged või kannatame stressi all...

SÜGISENE KURSUS

AROOMITERAAPIA

Aroomiteraapia on minu jaoks nii kunst kui ka teadus üheaegselt, sest lisaks füsioloogilistele mõjudele, mida eeterlikud õlid avaldavad kehale, mõjuavad puhtad eeterlikud õlid meie teadvust ja aitavad tasakaalustada meie energiat. Nagu muusika, kus kooskõla, helistik ja tempo, kutsuvad esile, võimendavad või maandavad vastavaid tundeid ja elamusi. Tunded on need, millega me kirjeldame oma mugavustsooni, tunded on need millega me kirjeldame oma tervist ja olemist.

 
 

MIKS AROOMITERAAPIA?

Aroomiteraapia on minu jaoks nii kunst kui ka teadus üheaegselt, sest lisaks füsioloogilistele mõjudele, mida eeterlikud õlid avaldavad kehale, mõjuavad puhtad eeterlikud õlid meie teadvust ja aitavad tasakaalustada meie energiat. Nagu muusika, kus kooskõla, helistik ja tempo, kutsuvad esile, võimendavad või maandavad vastavaid tundeid ja elamusi. Tunded on need, millega me kirjeldame oma mugavustsooni, tunded on need millega me kirjeldame oma tervist ja olemist.


Tahan sulle sellest rohkem rääkida, kui sina tahad sellest rohkem kuulda.

    – RIINA ODNENKO

Elevation copy.jpg

DOTERRA EETERLIKUD ÕLID, TERVISE- JA KEHATOOTED

Oled kunagi kõvasti pigistanud apelsinikoort ja saanud ninna väikese meeldiva värskendava aroomipahvaka? Siis oledki eeterlikku õli enda peal juba kogenud. Eeterlikud õlid on fütokemikaalid ehk looduslikud aromaatsed orgaanilised keemilised ühendid, mida võib leida praktiliselt kõikide taimede seemnetes, vartes, õites, juurtes, koortes ja lehtedes. Eeterlik õli on puhas ja karge vedelik, mis nahaga kokkupuutel koheselt imendub jõudes vereringesse lausa 30 sekundi jooksul. 

Iidsed kultuurid väärtustasid õlide toimet ja kasutamist nii meditsiinivaldkonnas kui ka kokanduses ja rituaalide läbiviimisel. Kuna taimede molekulaarne ülesehitus on sarnane inimese molekulaarsele ülesehitusele, omavad eeterlikud õlid inimese organismile üliolulist tähtsust. 

dōTERRA looduslikud õlid on Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikud õlid (CPTG- Certified Pure Therapeutic Grade) – need on kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on õrnalt  külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.


dōTERRA Eeterlikud õlid on teaduslikult tõestatud omamaks meditsiinilist ja terapeutilist toimet. Puhta terapeutilise klassi õlidel pole ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet, võib vaid esineda tundlikkust. Probleemid või negatiivsed reaktsioonid võivad tuleneda vaid valest või hoolimatust kasutamisest. Kuigi väga turvalised, peab eeterlikke õlisid kasutama hoolega ja teadlikult arvestades inimese vanust ja tervislikku üldseisundit. Beebid, väikelapsed ja rasedad moodustavad kindlasti eraldi kategooria.

💖 KONTO AVAMINE ehk

TELLI OTSE  dōTERRA'st – saad tooted alati vähemalt 25% soodsamalt, iga kuu on tasuta või ülisoodsad pakkumised!

  • mine lingile:  https://www.mydoterra.com/nanonature/#/

  • vali püsikliendi-programm “Join&save” ja ankeedis vali Wellness Advocate, seejärel vali sobiv liitumispakett (selle sees on juba ka liitumistasu, paketid on siin ), püsiklientide allahindlusprotsent suureneb veel 30% aasta jooksul ehk siis aasta pärast saad neid maailma parimaid õlisid ja teisi tooteid osta juba 25 + 30 % soodsamalt kui hinnakirjas.

  • Paketi hinnale lisandub kulleri tasu 7 eurot + km, mille Doterra hiljem Sinu kontole punktidena tagasi kannab ja mille eest saad juba järgmine kuu endale midagi tasuta kingituseks valida.

  • Kui soovid osta lihtsalt paari õli proovimiseks ilma kliendiallahindluseta, siis saad seda teha sama lingi alt valides ülevalt Join&Save asemel Shop. Nii ei ole Sul tõesti mitte ühtegi kohustust, aga õlid on ka 25% kallimad ning jääd ilma võimalusest salainfo-toetusgruppidesse kuuluda.

  • Võta meiega ühendust, kui tekib küsimusi või soovid osta üksikuid tooteid!