DOTERRA EETERLIKUD ÕLID, TERVISE- JA KEHATOOTED

Oled kunagi kõvasti pigistanud apelsinikoort ja saanud ninna väikese meeldiva värskendava aroomipahvaka? Siis oledki eeterlikku õli enda peal juba kogenud. Eeterlikud õlid on fütokemikaalid ehk looduslikud aromaatsed orgaanilised keemilised ühendid, mida võib leida praktiliselt kõikide taimede seemnetes, vartes, õites, juurtes, koortes ja lehtedes. Eeterlik õli on puhas ja karge vedelik, mis nahaga kokkupuutel koheselt imendub jõudes vereringesse lausa 30 sekundi jooksul. 

Iidsed kultuurid väärtustasid õlide toimet ja kasutamist nii meditsiinivaldkonnas kui ka kokanduses ja rituaalide läbiviimisel. Kuna taimede molekulaarne ülesehitus on sarnane inimese molekulaarsele ülesehitusele, omavad eeterlikud õlid inimese organismile üliolulist tähtsust. 

dōTERRA looduslikud õlid on Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise klassi eeterlikud õlid (CPTG- Certified Pure Therapeutic Grade) – need on kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed, mida dōTERRA oma õlide loomiseks on valinud, on kogutud üle kogu maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Nad on õrnalt  külmpressitud või destilleeritud, oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ja puhtuse ning kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud.


dōTERRA Eeterlikud õlid on teaduslikult tõestatud omamaks meditsiinilist ja terapeutilist toimet. Puhta terapeutilise klassi õlidel pole ühtegi kahjulikku kõrvaltoimet, võib vaid esineda tundlikkust. Probleemid või negatiivsed reaktsioonid võivad tuleneda vaid valest või hoolimatust kasutamisest. Kuigi väga turvalised, peab eeterlikke õlisid kasutama hoolega ja teadlikult arvestades inimese vanust ja tervislikku üldseisundit. Beebid, väikelapsed ja rasedad moodustavad kindlasti eraldi kategooria.

💖 KONTO AVAMINE ehk

TELLI OTSE  dōTERRA'st – saad tooted alati vähemalt 25% soodsamalt, iga kuu on tasuta või ülisoodsad pakkumised!

  • mine lingile:  https://www.mydoterra.com/nanonature/#/

  • vali püsikliendi-programm “Join&save” ja ankeedis vali Wellness Advocate, seejärel vali sobiv liitumispakett (selle sees on juba ka liitumistasu, paketid on siin ), püsiklientide allahindlusprotsent suureneb veel 30% aasta jooksul ehk siis aasta pärast saad neid maailma parimaid õlisid ja teisi tooteid osta juba 25 + 30 % soodsamalt kui hinnakirjas.

  • Paketi hinnale lisandub kulleri tasu 7 eurot + km, mille Doterra hiljem Sinu kontole punktidena tagasi kannab ja mille eest saad juba järgmine kuu endale midagi tasuta kingituseks valida.

  • Kui soovid osta lihtsalt paari õli proovimiseks ilma kliendiallahindluseta, siis saad seda teha sama lingi alt valides ülevalt Join&Save asemel Shop. Nii ei ole Sul tõesti mitte ühtegi kohustust, aga õlid on ka 25% kallimad ning jääd ilma võimalusest salainfo-toetusgruppidesse kuuluda.

  • Võta meiega ühendust, kui tekib küsimusi või soovid osta üksikuid tooteid!

 

+37253813260

©2019 by KEHATUBA. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now