GinaLivy_1240x668_edited.jpg

SALENDAVAD KEHAMÄHISED

100% looduslik ja tervislik salenemine

LOODUSLIKE TOIMEAINETE JA EETERLIKE ÕLIDEGA KEHAMÄHISED:

– 5 kuni 10 protseduuri silmnähtavate tulemuste saavutamiseks;

– ainult looduslikud toimeained ja eetrlikud õlid;

– tervislik ja tõhus viis kehavormi korrigeerimiseks;

– sobib ka koduse protseduurina.

Tänapäeva biokeemia on teinud kehamähistest tõelise loodusliku relva tselluliidi ja liigsete kilodega võitlemiseks.

Skemaatiliselt näeb see välja nii: eeterlike õlide ja bioaktiivsete ainetega immutatud kehamähised mõjuvad nahapinna ärritajatena, mis paneb vereringe kiiremini tööle, et tarnida rohkem verd "kriisikodesse". Suurem veremaht surutakse läbi kõikide veresoonte ja kapilaaride, parandades seeläbi ka mik­ro­ve­re­rin­get. Erinevad kehamähised parandavad vereringet rakutasandil ning teevad seda kehale loomulikul viisil – keha reageerib täpselt niipalju, milleks on ta võimeline just "siin ja praegu" seisundis.

Kuna tegu on loodusliku lahendusga, siis vereringe saab just sellise stiimuli, milleks keha on võimeline antud hetkel ja antud seisundis – ei mingit ülekoormust ega ülevõimete pingutust. Sed tagavad vaid looduslikud toimeained kehamähiste koostises.

Kehamähiste valikul on just seepärast oluline jälgida, et need ei sisaldaks peale looduslike komponentide midagi muud – ei mingeid PEG-ühendeid, glütseriini ja etanooli, mis võivad tervisele kahjulikult mõjuda.


 Mähiste kasutamisel on soovituslik teha protseduurid kuurina, toime on veelgi tõhusam kombineerituna koos lümfi- või muu massaažiga. Peale protseduuri (olenevalt keha suurusest) võib mõõtude vähenemine olla kuni - 4 cm. Saadaval on seitse erinevat mähist ja salendav termovõie.

KEHAMÄHISTE EETERLIKUD ÕLID

GREIP: puhastab keha, nahka ja vaimu, Mõjub suurepäraselt ainevahetusele, põletab rasva, väljutab vett ning aitab vähendada tselluliiti. On leevenduseks valutavate liigeste ja lihaste puhul.


PIPARMÜNT: parandab naha tekstuuri, vereringet ja seedimist, tugevdab immuunsüsteemi. Näiteks on leitud, et piparmündiõli nuusutamine aitab kaalu langetada.


SIDRUN: aitab väljutada organismist jääkaineid, toetab immuun- ja närvisüsteemi, osaleb vere- ja lümfiringe puhastamises.


MAGUS APELSIN: aitab väljutada organismist jääkaineid, värskendades nahka; sobib vananevale nahale, sest soodustab kollageeni teket; rahustava ning  soojendava toime tõttu aitab depressiooni ja närvipinge vastu.

Loob hea tuju ning tekitab õnnetunde.


SANDLIPUU: soodustab siledama ja tervislikuma naha väljanägemist, vähendab naha ebatasasusi. Meeleolu võimendaja. Kasutatakse sageli meditatsioonides tema maandava ja tujutõstva omaduse tõttu.


JASMIIN: seda nimetatakse positiivse enesetunde loojaks ja meeleolu parandajaks. Sügavalt lõõgastav toime ja aitab vähendada viha, ärevust, masendust ning ükskõiksust. Jasmiin sobib igasuguste psühhosomaatiliste olukordade leevendajana ning mõjub hästi respiratoorsete vaevuste korral.

Toidab ja kaitseb nahka.


ROSMARIIN: parandab naha seisundit, stimuleerib rakkude uuenemist, soodustab jääkainete väljutamist, leevendab lihasvalu, normaliseerib sapieritumist ja soolestiku tööd.


OREGANO:  soodustab jääkainete väljutamist ja rasvapõletust, puhastab keha ja vaimu ning stimuleerib soolestiku tööd.


SALVEI: tasakaalustab hormoone, lõõgastava ja rahustava toimega, suubab leevendada närvipinget ja tõstab tuju.

PROTSEDUURID: al 55€ / kuurid al 119 €

TUTVU PAKKUMISTEGA BRONEERINGUTE ALT!

 

+37253813260

©2019 by KEHATUBA. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now